Програма 2017

    

 

ХVІI   МЕЖДУНАРОДЕН  КУКЛЕН  ФЕСТИВАЛ  „ЗЛАТНИЯТ   ДЕЛФИН”

01.   10. – 07. 10. 2017  г.

 

Ден и дата

Държавен куклен театър - Варна

ДТ „Стоян Бъчваров”  - Варна

Основна сцена/Сцена Филиал

Градска художествена галерия

„Борис Георгиев”

Арт салон на Радио Варна

 

01. 10. Неделя

 

11.00 ч. – Официално откриване

 

 

Театрална работилница Сфумато- София
20.
00 ч. – СЕМЕЙСТВО ЗАМЗА (50,) **

 

 

 

 

 

Държавен куклен театър – Стара Загора / ДТ Основна сцена
21:30 -  СТРАХ(60,) **

 

 

 

 

 

 

02. 10. Поне-делник

 

 

 

Държавен куклен театър – Варна
11.30 ч. – МЕЧО ПУХ (70,) *

 

Марионетен театърПавел Вангели Прага, Чехия
18.00 ч. – ТАНЦУВАЩИ МАРИОНЕТКИ(45,) *

 

 

 

 

Куклен Театър Жилина,  Словакия/ ДТ Филиал
15.00 ч.  - ЛЮБОПИТНОТО СЛОНЧЕ (60,) *

 

 

 

Държавен куклен театър – Пловдив/ ДТ Основна сцена
20.00 ч. – ДАМА ПИКА (100,) **

 

 

 

 

 

 

03.10. Вторник

 

Държавен куклен театър Георги Митев - Ямбол
11.30 ч. – ПАЛЕЧКА (45,) *

 

Държавен куклен театър – Пловдив
18.00 ч. – АМА ЧЕ КРОКОДИЛ! (45,) *

 

 

 

 

 

 

Театро Лос Клавелес – Мурсия, Испания
16.00 ч. – СЕДЕМТЕ КОЗЛЕТА(45,) *

 

 

 

04. 10. Сряда

 

Държавен  куклен  театър – Бургас
11.00 ч. – ПРИНЦЕСА КВАК (50,)
*

 

 

Държавен куклен театър – Варна
20.00 ч. – ОРФЕЙ (60,) **

 

 

 

 

Донт паник тиътър – Триполи, Гърция
16
.00 ч. – ТЯ ТРЯБВАШЕ ДА КАЖЕ НЕ! (45,) **

 

 

 

05. 10. Четвъртък

 

Държавен куклен театър – Сливен
11.00 ч. – ОГНИВОТО (55,) *

 

 

Малък театър Душко Радович – Белград, Сърбия
18.
00 ч. – ЦИРКЪТ НА МАРИО&НЕТКИТЕ( 55,)*

 

 

 

 

 

 

Столичен куклен театър - София/ ДТ Филиал
20.
00 ч. – АВЕНЮ Q
(120,  с 15 мин. антракт)
**

 

 

 

Шу Минг тиътър - Тайван
1
5.00 ч. – СТАРЕЦЪТ И КУЧЕТО(60,)***

 

 

06. 10. Петък

Столичен куклен театър - София
14.
00 ч. – ХУАН ДАРИЕН – МОМЧЕТО ТИГЪР ( 55,)*

 

Плата къмпани- Прага, Чехия
17.30 ч. – ХИЛЯДА ДУЗИНИ( 45,)
**

 

 

21.00 ч. – Закриване на фестивала

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07. 10. Събота

 

 

 

 

11.00 ч. -Уъркшоп „ТЕАТЪР НА ОБЕКТИТЕ”  с ръководител

Боян Иванов***

 

*          -  спектакъл  за  деца

**        - спектакъл  за  възрастни

***      - паралелна  програма